Katalog - Aukce #28

Třídit podle čísla dražené položky
Výsledky 361-366 od 366
Strana
od 19
Ukončeno
Novověk Rakouské cisařství
1
František Josef I.

Stříbrná medaile 1898, 50. výročí od korunovace císaře, Viedeň, 7,95 g, 25,8 mm, Ag,
Hauser 981,

Starý podložní lístek. Pěkná patina. Hranky.

Stav: about EF / EF

Počáteční cena
20 €
Příklep
55 €

Tato dražená položka již není v prodeji.

1
František Josef I.

Stříbrná medaile 1898, 50. výročí od korunovace císaře, Marschall, 12,1 g, 29,25 mm, Ag,

Stav: EF / EF

Počáteční cena
20 €
Příklep
80 €

1
František Josef I.

Medaile 1898, Výstava k 50. výročí od korunovace císaře, Christlbauer, 76,4 g, 62 mm, Ae,
Vzácná!,

Nádherná papírová dobová krabička se zlatým písmem.

Stav: UNC / UNC

Počáteční cena
20 €
Příklep
220 €

1
František Josef I.

Stříbrná medaile 1906, 300. výročí založení gymnázia Bratislava 1606-1906, 33,75 g, 39,3 mm, Ag,
Vzácná!,

Bez puncu, pouze 150 ražených kusů ve stříbře. Poškozená hrana.

Stav: good EF / good EF

Počáteční cena
20 €
Příklep
50 €

1
František Josef I.

Medaile 1913, Dr. Richard Weiskirchner, Hartig, 165 g, 70x75 mm, Ae,

Jednostranná. Původní krabička.

Stav: good EF

Počáteční cena
20 €
Příklep
20 €

1
František Josef I.

Stříbrná medaile 1915, Světová válka Vilhelm II. a František Josef I., 15,1 g, 33,5 mm, Ag,

Pěkná patina. Zbytky ražebního lesku v plochách.

Stav: good EF / good EF

Počáteční cena
40 €
Příklep
95 €

Výsledky 361-366 od 366
Počet výsledků na stránce:
20
Strana
od 19
Filtr vyhledávání

Aukce #28 (eLive) - Den 3
Všechny kategorie
Vše