Katalog - Aukce #33 (Sbírka Václava Bruny)

Keltské mince | Bohemikálni mince a medaile

Aukční prirážka 20%

Třídit podle čísla dražené položky
Výsledky 41-60 od 1057
Strana
od 53
Ukončeno
Starověk Kelti
1
Čechy

1/24 Statéru (3./2. stol. př. Kr.), Typ kanec, 0,36 g, 6 mm, Au,
Extrémně vzácná!, Paulsen –, Lanz –, Flesche –, Kostur – Gášpár –, Militký II:28 (nominál neuvádí).
good EF / good EF | Výjimečný exemplář! Zbytky ražebního lesku v plochách.

Počáteční cena
6 000 €
Příklep
16 000 €

Tato dražená položka již není v prodeji.

1
Čechy

1/24 Statéru (3./2. stol. př. Kr.), Typ hladký hrbol / kůň, 0,33 g, 6 mm, Au,
Extrémně vzácná!, Paulsen –, Lanz –, Flesche –, Kostur – Gášpár –, Militký II:43.
EF / good EF | Výjimečný exemplář!

Počáteční cena
6 000 €
Příklep
16 000 €

1
Čechy

1/24 Statéru (2. stol. př. Kr.), Typ klečící lučištník, 0,25 g, 5-6 mm, Au,
Extrémně vzácná!, Paulsen –, Lanz –, Flesche –, Kostur – Gášpár –, Militký II:25.
EF / good EF | Literatura neuvádí tento nominál typu klečící lučištník. Drobné stopy koroze.

Počáteční cena
4 000 €
Příklep
8 000 €

1
Morava

1/8 Statéru (2./1. stol. př. Kr.), Typ Staré Hradisko, 0,86 g, 9 mm, Au,
Velmi vzácná!, Paulsen 132–133, Lanz –, Flesche –, Kostur – Gášpár 150 var..
good EF / good EF | Výjimečný exemplář! Ražební lesk v plochách.

Počáteční cena
700 €
Příklep
2 400 €

1
Morava / Dolní Rakousko

1/3 Statéru (2. polovina 3. stol. př. Kr.), Typ Athéna Alkidemos, 2,76 g, 12-13 mm, Au,
Velmi vzácná!, Paulsen 66–70, Lanz –, Flesche 422 var., Smělý 1, Kostur – Gášpár 48 var..
EF / good EF | Drobné škrábance.

Počáteční cena
4 000 €
Příklep
8 500 €

1
Morava / Dolní Rakousko

1/8 Statéru (2. polovina 3. stol. př. Kr.), Typ Athéna Alkidemos, 1,03 g, 8-9 mm, Au,
Extrémně vzácná!, Paulsen –, Lanz –, Flesche –, Militký VI:03.1/1 (1) (tento kus / this piece), Kostur – Gášpár 49 (tento kus / this piece).
about EF / EF

Počáteční cena
3 000 €
Příklep
4 200 €

1
Morava / Dolní Rakousko

1/8 Statéru (2./1. stol. př. Kr.), T-typ, 0,93 g, 8-10 mm, Au,
Vzácná!, Paulsen 239–241, Lanz – (jako 45), Flesche – , Kostur – Gášpár 151.
EF / good EF | Zbytky ražebního lesku v plochách. Drobné stopy koroze.

Počáteční cena
600 €
Příklep
900 €

1
Morava / Dolní Rakousko

1/24 Statéru (2. polovina 3. stol. př. Kr.), Typ Athéna Alkidemos, 0,33 g, 6-7 mm, Au,
Vzácná!, Paulsen 141–142 var., Lanz –, Flesche –, Smělý 2, Kostur – Gášpár 52.1.
about EF / EF

Počáteční cena
700 €
Příklep
1 000 €

1
Čechy nebo Morava

Statér (2. polovina 2. stol. př. Kr.), Typ Athéna Alkidemos / mušlový, 7,22 g, 14-15 mm, Au,
Velmi vzácný!, Paulsen 274–276 var..; Lanz –; Flesche –; Kostur – Gášpár 47 var..
about EF / about EF

Počáteční cena
2 400 €
Příklep
2 600 €

1
Čechy nebo Morava

Statér (2. polovina 2. stol. př. Kr.), Mušlový typ – prototyp, 7,2 g, 15-16 mm, Au,
Vzácný!, Paulsen –, Lanz –, Flesche –, Kostur – Gášpár 129.
EF / EF

Počáteční cena
2 000 €
Příklep
2 400 €

1
Čechy nebo Morava

Statér (2. polovina 2. stol. př. Kr.), Mušlový typ – prototyp, 7,37 g, 15-18 mm, Au,
Vzácný!, Paulsen –, Lanz –, Flesche –, Kostur – Gášpár 129 var..
EF / EF

Počáteční cena
2 000 €
Příklep
2 000 €

1
Čechy nebo Morava

1/8 Statéru (1. stol. př. Kr.), Mušlový typ, 0,69 g, 8-9 mm, Au,
Vzácná!, Paulsen –, Militký 2015 –, Kostur – Gášpár 146 var..
good EF / about UNC

Počáteční cena
400 €
Příklep
600 €

1
Čechy nebo Morava

1/8 Statéru (1. stol. př. Kr.), Mušlový typ, 0,7 g, 8-9 mm, Au,
about EF / EF

Počáteční cena
400 €
Příklep
750 €

1
Dolní Rakousko

Drachma (2. polovina 3. stol. př. Kr.), Typ Dionysos, 3,56 g, 15-17 mm, Ag,
Velmi vzácná!, Paulsen –; Lanz –; Flesche –; Kostur – Gášpár –.
VF / VF | Zkušební zásek.

Počáteční cena
300 €
Příklep
300 €

1
Střední Evropa

Statér (2. polovina 3. stol. př. Kr.) (?), Typ Athéna / postava s orlem, 5,87 g, 15 mm, Au,
Extrémně vzácný!, Paulsen –; Kellner 1990, č. 2184; Lanz –; Flesche –; Kostur – Gášpár –.
about EF / EF | Drobné stopy koroze. Lícní obraz byl pravděpodobně inspirován třetinou statéru typu Athéna Alkidemos. Vzhledem k vysoké ryzosti 98,3/98,2 % se s velkou pravděpodobností jedná o ražbu z 2. poloviny 3. století nebo z přelomu 3. a 2. století př. Kristem.

Počáteční cena
8 000 €
Příklep
13 000 €

1
Jihozápadní Slovensko, bratislavské oppidum

Statér (okolo 70–40 př. Kr.), Mušlový typ, 6,6 g, 15-16 mm, Au,
Vzácný!, Paulsen 379; Lanz –; Flesche –; Militký 2015 –; Kostur – Gášpár 137.3.
good EF / about UNC | Výjimečný exemplář! Vzhledem k nízké hmotnosti a ryzosti kovu 85,4 % je pravděpodobné, že se jedná o ražbu bratislavského oppida.

Počáteční cena
3 600 €
Příklep
5 000 €

1 Video

Statér (okolo 70–40 př. Kr.), Mušlový typ, 6,43 g, 15-16 mm, Au,
Extrémně vzácný!, Ex Aurea 87/2018, # 1311, Paulsen 678–680; Lanz –; Flesche –; Militký 2015, –; Kostur – Gášpár –.

Počáteční cena
6 000 €
Příklep
13 000 €

1

Statér (okolo 70–40 př. Kr.), Mušlový typ, 6,52 g, 14-16 mm, Au,
Extrémně vzácný!, Paulsen –; Lanz –; Flesche –; Militký 2015, –; Kostur – Gášpár –.

Počáteční cena
4 000 €
Příklep
7 500 €

1 Video

Statér (okolo 70–40 př. Kr.), Mušlový typ – BIATEC, 6,43 g, 15-16 mm, Au,
Extrémně vzácný!, Paulsen 695–700 var.; Lanz –; Flesche –; Militký 2015, –; Kostur – Gášpár 172 var..
good EF / about UNC | Kabinetní kus s nádhernou patinou.

Počáteční cena
40 000 €
Příklep
70 000 €

1

Hexadrachma (okolo 70-40 př. Kr.), Typ BIATEC, 17,26 g, 25-26 mm, Ag,
Vzácná!, Paulsen 774–777, Göbl II/1 (2/2)–1, Lanz 66, Flesche –, Kostur – Gášpár 178 var..
about UNC / about UNC | Kabinetní kus s nádhernou patinou. Drobné stopy koroze.

Počáteční cena
3 000 €
Příklep
8 500 €

Výsledky 41-60 od 1057
Počet výsledků na stránce:
20
Strana
od 53
Filtr vyhledávání

Aukce #33 (Sbírka Václava Bruny), Aukce #33 (Sálová), eLive aukce
Všechny kategorie
Vše