Katalog - Aukce #32

Středověk | Období vlády Habsburků | Československo | Světové mince | Papírová platidla

Aukční prirážka 20%

Výsledky 1361-1380 od 1969
Strana
od 99
Aukce #32 - eLive (Den 3)
Ukončeno
Novověk Období po 1918
Položka 4169 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1968, Série "Pražské dukáty". Alexander Dubček / Mistr Jan Hus, Kremnica, 9,38 g, Ae,
EF / EF | Lakovaná. Uložena v nepůvodní etui.

Počáteční cena
60 €
Příklep
Neprodáno
Položka 4170 1
ČSSR (1960-1989)

Stříbrná medaile 1968, Alexander Dubček / Mapa republiky, Hradčany s vlajkou, Karlsruhe, 70 g, 60 mm, Ag,
NGC PF 63 ULTRA CAMEO #6634137-003
Proof / Proof | Číslováno v ploše #255.

Počáteční cena
500 €
Příklep
600 €

Tato dražená položka již není v prodeji.

Položka 4171 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1968, Série Alexander Dubček/Mistr Jan Hus. Odražek 5 Dukátové medaile v CuNi, Kremnica, 30 mm, CuNi,
Vzácná!,
NGC MS 65 #5787485-006
about UNC / about UNC

Počáteční cena
100 €
Příklep
110 €

Položka 4172 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1968, Série Alexander Dubček - Pražské jaro 1968. Odražek 10 Dukátové medaile v tombaku , Kremnica, 40 mm, Tombak,
NGC MS 64 PL #6639108-002
about UNC / about UNC | Pěkná patina.

Počáteční cena
50 €
Příklep
55 €

Položka 4173 1
ČSSR (1960-1989)

Stříbrná medaile 1968, Série "Pražské dukáty". Alexander Dubček, Kremnica, 24,69 g, 40 mm, Ag,
Proof / Proof | Původní balení ARTIA včetně certifikátu. Jemné vlásečnicové škrábance. Patina.

Počáteční cena
150 €
Příklep
Neprodáno
Novověk Světové mince
Položka 4174 1
Francie

Medaile 1971, 2500 let Perské říše, W. Schiffer,
Vzácná!,
UNC / UNC | Původní dřevěná krabička.

Počáteční cena
100 €
Příklep
1 800 €

Novověk Období po 1918
Položka 4175 1
ČSSR (1960-1989)

Stříbrná medaile 1972, J. V. Myslbek - 100. výročí úmrtí, Kremnica, Zdeněk Kolářský, 20 g, Ag,
Proof / Proof | Nerealizovaný návrh pamětní mince 50 Kčs 1972 - J. V. Myslbek. Medaile byla vydaná společností ARTIA. V původní krabičce s neoriginální plombou!

Počáteční cena
80 €
Příklep
85 €

Novověk Světové mince
Položka 4176 1
Francie

Medaile 1973, Abu Al-Rahman Ibn-Khaldoun 1332-1406,
Vzácná!,

Počáteční cena
100 €
Příklep
360 €

Novověk Období po 1918
Položka 4177 1
ČSSR (1960-1989)

Stříbrná medaile 1978, Karel IV. - Česká numismatiská společnost, Kremnica, M. Knobloch, 29,96 g, 40 mm, Ag,
about UNC / about UNC | Punc na hraně. Uložená v krabičce.

Počáteční cena
20 €
Příklep
38 €

Položka 4178 1
ČSSR (1960-1989)

Dukáty 1978 - mosazné odražky (2 ks), Pozlacenné mosazné jednostranné odražky 5 a 10 dukátu 1978 Karel IV, Kremnica, P. Formánek, A. Peter, Z. Kolářský, Ae,
about UNC / about UNC | Nečíslované na reversu.

Počáteční cena
100 €
Příklep
Neprodáno
Novověk Světové mince
Položka 4179 1
Francie

Medaile 1978, Bible. Historie člověka pod Boží rukou (Suger), W. Schiffer, 280,55 g, 81 mm,
Vzácná!,
UNC / UNC

Počáteční cena
40 €
Příklep
110 €

Novověk Období po 1918
Položka 4180 1
ČSFR (1989-1992)

500 Kčs 1992, Jan Amos Komenský 1592-1670, Kremnica,
Proof / Proof | V původní krabičce s plombou. Jemná patina. Drobné škrábance na krabičce.

Počáteční cena
80 €
Příklep
260 €

Položka 4181 1
ČSFR (1989-1992)

100 Kčs 1993, Břevnovský klášter, Kremnica, Ag,
Vzácná!,
Proof / Proof | V původní krabičce s plombou. Jemná patina.

Počáteční cena
150 €
Příklep
300 €

Položka 4182 1
ČSFR (1989-1992)

Mince (8 ks), 100 Kčs 1990 - K. Čapek, 100 Kčs 1990 - B. Martinů. 100 Kčs 1990 - Velká Pardubická, 100 Kčs 1991 - A. Dvořák, 100 Kčs 1991 - W. A. Mozart, 100 Kčs 1992 - Moravské zemské muzeum, 100 Kčs 1993 - Břevnovský klášter, 100 Kčs 1993 - Muzeálná slovenská spoločnosť,
about UNC / UNC

Počáteční cena
50 €
Příklep
110 €

Položka 4183 1
Slovenská republika po roce 1993

10 Sk 1993 (stříbrný odražek), Kremnica, Ag,
Proof / Proof | Náklad 1000 ks. Exemplář č. R 542. Vydána na připomenutí zavedení slovenské měny 8. 2. 1993. V originální krabičce s certifikátem. Drobné stopy neopatrné manipulace.

Počáteční cena
500 €
Příklep
750 €

Položka 4184 1

Sady mincí (13 ks), Lot obsahuje sady 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2002 Hokej, 2003, 2003 Mincovna Kremnica,
UNC / UNC | Některé sady jemně poškozené.

Počáteční cena
40 €
Příklep
130 €

Položka 4185 1

200 Sk (3 ks), 200 Sk 1993 - J. Kollár, 200 Sk 1994 - J. Alexy, 200 Kč 1995 - Rok ochrany evropské přírody,
Proof / Proof | V originálních krabičkách.

Počáteční cena
100 €
Příklep
240 €

Položka 4186 1

500 Sk (3 ks), 500 Sk 2001 - 3. tisíciletí, 500 Sk 2001 - Národní Park Malá Fatra, 500 Sk 2005 - Národní Park Slovenský Kras,
Proof / Proof | V originálních krabičkách s certifikáty a přebaly.

Počáteční cena
150 €
Příklep
380 €

Položka 4187 1

200 Sk (3 ks), 200 Sk 2001 - A. Dubček, 200 Sk 2002 - Vlkolínec, 200 Sk 2002 - Ľ. Fulla,
Proof / Proof | V originálních krabičkách s certifikáty a přebaly. Patina na 200 Kč 2001 - A. Dubček.

Počáteční cena
80 €
Příklep
150 €

Položka 4188 1

200 Sk (3 ks), 200 Sk 1997 - S. H. Vajanský, 200 Sk 1998 - J. Smrek, 200 Sk 1998 - 150. výročí vypuknutí slovenského povstání 1848/1849,

Počáteční cena
150 €
Příklep
240 €

Výsledky 1361-1380 od 1969
Počet výsledků na stránce:
Strana
od 99
Filtr vyhledávání

Aukce #32, Aukce #32 (Sálová), eLive (Den 1), elive (Den 2), eLive (Den 3), eLive (Den 4)
Všechny kategorie
Vše