Katalog - Aukce #34

Výsledky 81-100 od 336
Strana
od 17
Začíná in 1 Měsíc(e) 10 Den(dny)
Novověk Období po 1918
Položka 1952 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1971, 50. výročí komunistické strany Itálie, Kremnica, Z. Kolářský, 3,68 g, 19,9 mm, Ae,
Proof / Proof | Drobné stopy neopatrné manipulace na medaili.

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Abyste mohli přihazovat, musíte se přihlásit

Položka 1953 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1972 (3 ks), Únor 1948, Kremnica, CuZn,
EF / about UNC | Ae Odražek 5 dukátu (RFA CuZn 80/20), 3 Dukátu (RFA CuZn 70/30) a Ae odražek Dukátu (RFA CuZn 80/20).

Počáteční cena
50 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 50 €

Položka 1954 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1972 (4 ks), Únor 1948, Kremnica, CuZn,
good EF / about UNC | Ae Odražek 5 dukátu (RFA CuZn 75/25), 3 Dukátu (RFA CuZn 70/30) a 2x Ae odražky Dukátu (RFA CuZn 75/25). Drobné stopy koroze.

Počáteční cena
50 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 50 €

Položka 1955 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1982, Ján Koniarek, Kremnica, W. Schiffer, 184,8 g, 70 mm, Tombak, Lietavec 82-3A.
UNC / about UNC | V etui s vlastnoručním podpisem autora W. Schiffera. Postříbřená.

Počáteční cena
35 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 35 €

Položka 1956 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1982 (2 ks), Cyril a Metoděj - Velká Morava, Paříž, W. Schiffer, Bronz,
Vzácné!, Lietavec 85-4C a1), 85-4E.
about UNC / about UNC | #1 Bronzová medaile - 68mm (patinovaná), na hraně nápis '1985 BRONZE' a #2 Bronzový medailon - 27mm (patinovaný).

Počáteční cena
80 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 80 €

Položka 1957 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1984 (autorský odražek), Kremnica - Mesto baníkov a minciarov. Jednostranný autorský odražek. Z pozůstalosti autora A. Petera, Kremnica, A. Peter, 136,6 g, 77,8-79,9 mm, Ae,
about UNC

Počáteční cena
40 €
Výchozí nabídka
40 €

Položka 1958 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1984, Universitas Tyrnaviensis, 1635 - 1985, Kremnica, W. Schiffer, 145,2 g, 70 mm, Tombak, Lietavec 84-2A.
about UNC / UNC | V etui s věnováním a vlastnoručním podpisem autora W. Schiffera. Postříbřená.

Počáteční cena
30 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 30 €

Položka 1959 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1988, Svatá Olga a svatý Vladimír, Paříž, W. Schiffer, 171,2 g, 68 mm, Bronz,
Vzácná!, Lietavec 88-2A.
good EF / good EF | V původní etui. Postříbřená.

Počáteční cena
150 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 150 €

Položka 1960 1
ČSSR (1960-1989)

Medaile 1988, Ján Sambucus, Kremnica, W. Schiffer, 173,8 g, 70 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 88-6A.
about UNC / about UNC | V etui s věnováním a vlastnoručním podpisem autora W. Schiffera. Postříbřená. Tato medaile sloužila jako námět na medaili se stejným motivem pobočky Slovenské numismatické společnosti Trnava.

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 100 €

Položka 1961 1
ČSSR (1960-1989)

Stříbrná medaile 1989, Slovenská numismatická společnost Trnava - Ján Sambucus, Kremnica, W. Schiffer, 57 g, 50 mm, Ag,
Vzácná!, Lietavec 88-6C.
about UNC / about UNC | V etui. Puncovaná v ploše. S letákem Slovenské numismatické společnosti Trnava. Pěkná patina.

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 100 €

Položka 1962 1
ČSFR (1989-1992)

1 Haléř (FIBEX 1992), Inkunstní ražba - určená k ukázce na výstavě bankovnictví a finančnictví FIBEX 1992, 0,9 g, 18,6-18,75 mm, Al,
Vzácný!,
EF

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
100 €

Položka 1963 1
ČSFR (1989-1992)

Lot stříbrných mincí (2 ks), Lot obsahuje 500 Kčs 1983 - Národní divadlo a 50 Kčs 1991 - Aněžka Česká (varianta bez 'LK'), Kremnica, Ag,
about UNC / about UNC | Původní papírový přebal k 500 Kčs 1983 - Národní divadlo (popsaný na více místech).

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 100 €

Položka 1964 1
ČSFR (1989-1992)

Medaile 1990, Štefan Boleslav Roman, 20. výročí světového kongresu Slováků, Kremnica, W. Schiffer, 145 g, 70 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 90-2A b).
about UNC / about UNC | V dřevěné etue. Postříbřená. Hladká hrana bez nápisu.

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 60 €

Položka 1965 1
ČSFR (1989-1992)

Medaile 1990, M. R. Štefánik - Slovenská numismatická společnost Trnava, Kremnica, W. Schiffer, 141,5 g, 70 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 90-4A a2).
good EF / about UNC | V etui s podpisem autora W. Schiffera. Postříbřená. Na hraně 'SLOVENSKÁ NUMIZMATICKÁ SPOLOČNOST - POBOČKA TRNAVA 1990'.

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 100 €

Položka 1966 1
ČSFR (1989-1992)

Medaile 1990, Papež Jan Pavel II. a Jozef Tomko, Kremnica, W. Schiffer, 144,5 g, 70 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 90-3B.
about UNC / about UNC | V etui s podpisem autora W. Schiffera. Postříbřená.

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 60 €

Položka 1967 1
ČSFR (1989-1992)

Medaile 1990, Štefan Boleslav Roman, 20. výročí světového kongresu Slováků, Kremnica, W. Schiffer, 153,8 g, 70 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 90-2A a1).
about UNC / about UNC | V etui s podpisem autora W. Schiffera. Postříbřená. Na hraně 'SLOVENSKÁ NUMIZMATICKÁ SPOLEČNOST - POBOČKA TRNAVA 1990'.

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 60 €

Položka 1968 1
ČSFR (1989-1992)

Medaile 1991, Andrej Hlinka, Kremnica, W. Schiffer, 59 g, 50 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 90-5E.
about UNC / UNC | V etui. Patinovaná.

Počáteční cena
80 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 80 €

Položka 1969 1
ČSFR (1989-1992)

Medaile 1992, Univerzita Komenského v Bratislavě, Kremnica, W. Schiffer, 143 g, 70 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 92-3C.
about UNC / UNC | V dřevěné etue. Postříbřená.

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 60 €

Položka 1970 1
Slovenská republika po roce 1993

Medaile 1985, Dvoumedaile – medaile k 1100. výročí úmrtí Metoděje na reverzní straně doplněná o nalepený odznak Š. B. Romana o průměru 22 mm, doplněný o vyraženou signaturu autora: W.S., Milán, W. Schiffer, 25,5 g, 37 mm, Ae,
Vzácná!, Lietavec 85-7C.
about UNC / good EF | V etui s vlastnoručním věnováním a podpisem autora W. Schiffera. Tento exemplář vyobrazen na str. 243 v publikaci O. Lietavec - William Schiffer.

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 100 €

Položka 1971 1

Medaile 1998, Mosty Bratislava - Paříž, Kremnica, W. Schiffer, 197,5 g, 80 mm, Tombak,
Vzácná!, Lietavec 98-4A.
about UNC / UNC | V dřevěné etui. Postříbřená.

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 60 €

Výsledky 81-100 od 336
Počet výsledků na stránce:
Strana
od 17
Filtr vyhledávání

Aukce #34 | eLive (Den 3)
Všechny kategorie
Vše