Katalog - Aukce #27

Výsledky 421-440 od 576
Strana
od 29
Ukončeno
Novověk Světové mince
Položka 421 1
Německo

Zlatá medaila 1879 (20 Dukát), Wilhelm II., sňatek s princeznou Augustou Viktorií ze Šlesvicka-Holštýnska-Sonderburgu-Augustenburgu, Kullrich, 69,4 g, Au,
Velmi vzácná!,
Ex Dr. Busso Peus 371/2002 #1768.,
Marienburg 6149 (AR),

Stav: Proof / Proof

Slab PCGS SP62. Upomínka na zlatou svatbu. Výjimečný exemplář s ražebním leskem v plochách!

Počáteční cena
4 000 €
Příklep
9 750 €

Tato dražená položka již není v prodeji.

Položka 422 1
Velká Británie

Zlatá medaila 1658, K úmrtí Olivera Cromwella (1599-1658), anglického vojevůdce a politika. Následně vládl jako lord protektor Anglii v letech 1653-1658, 15,15 g, Au,
Velmi vzácná!,
Eimer-201,

Stav: about UNC / about UNC

Slab PCGS SP61. Drobné škrábance. Pozdější ražba ze 17. století. Kabinetní kus se zlatou patinou a zrcadlovým leskem v plochách.

Počáteční cena
4 000 €
Příklep
6 000 €

Položka 423 1
Velká Británie

Zlatá medaila 1761, Na korunovaci Šarloty Mecklenburg-Strelitzké, manželky Jiřího III. a královny Velké Británie a Irska , L. Natter, 23,,28 g, 34 mm, Au,
Vzácná!,
Eimer-696,

Stav: VF / VF

Slab PCGS Genuine. Damage VF Details. Leštěná.

Počáteční cena
600 €
Příklep
1 200 €

Položka 424 1
Velká Británie

Zlatá medaila 1761, Na korunovaci Šarloty Mecklenburg-Strelitzké, manželky Jiřího III. a královny Velké Británie a Irska , L. Natter, 36,54 g, 34 mm, Au,
Velmi vzácná!,
Eimer-696,

Stav: good VF / good VF

Slab PCGS Genuine. Repaired-XF details. Hlazené plochy.

Počáteční cena
1 600 €
Příklep
2 800 €

Položka 425 1
Velká Británie

Zlatá medaila 1838, Korunovace královny Viktorie ve Wesminsterském opatství v Londýně, Londýn, Benedetto Pistrucci, 30,84 g, 36,5 mm, Au,
Velmi vzácná!,
Eimer-1315,

Stav: good EF / good EF

Slab NGC MS60. Raženo 1 369 ks.

Počáteční cena
4 000 €
Příklep
9 000 €

Položka 426 1
Velká Británie

Zlatá medaila 1897, Připomínka královnina výročí 60 let vlády, Londýn, G.W.de Saulles, 88,70 g, 55,6 mm, Au,
Vzácná!,

Stav: about EF / about EF

Drobné škrábance. Hranky.

Počáteční cena
3 000 €
Příklep
4 400 €

Rády, vyznamenání a odznaky Řády a vyznamenání
Položka 427 1
Slovenská republika (1939 - 1945)

Velkokríž Rádu Slovenského kríža, 1. trieda, Kremnica, Ag,
Velmi vzácný!,
Karásek-Kozák 3.2,

Stav: about UNC / about UNC

Originálni etue a dekret - Dr. Bohuslav Klimo (místopředseda Státní rady Slovenské republiky). Originální podpis prezidenta Tisa. Punce na klenotě na lístkech na averzu. Set nikdy nenošen.

Počáteční cena
15 000 €
Příklep
22 000 €

Položka 428 1

Rád Slovenského kříže, Velitelský kříž (III. třída) s mečmi, Kremnica, F. Štefunko, Ag,
Extrémně vzácný!,
Karásek - Kozák 3.2, Trenčan 2.4,

Stav: UNC / UNC

Smaltovaný kříž na stuze v původní krabičce se 6 miniaturami a dvěmi frakovými miniaturami. Pozlacené stříbro, značené K a 987, známé 2 kusy.

Počáteční cena
15 000 €
Příklep
24 000 €

Položka 429 1

Medaila Slovenského kríža, Za civilní zásluhy 1. stupně, Kremnica, František Štefunko, 33 mm, Ag,
Vzácná!,
Karásek - Kozák 3.4,

Stav: UNC / UNC

Původní krabička, Ag 800/1000 pozlacená, stuha z moiré hedvábí svázaná do pětiúhelníkového tvaru. Punce na oušku (800 a K).

Počáteční cena
1 300 €
Příklep
2 200 €

Položka 430 1

Rád kniežaťa Pribinu, Hvězda pro 1. třídu velkokříže. Smrkové větvičky pozlacené, punc na zapínací jehlicí '987' a písmeno 'K', Ladislav Majerský, 131,19 g, Ag,
Velmi vzácný!,
Karásek - Kozák 3.1.,

Stav: about UNC / about UNC

Výrobce Sandrik Dolné Hámre. Škrábance v středovém medailonu.

Počáteční cena
3 000 €
Příklep
4 600 €

Položka 431 1

Rád kniežaťa Pribinu, Hvězda k 2. třídě Velkodůstojnického kříže, Ladislav Majerský, 129 g, Ag,
Vzácný!,
Karásek - Kozák 3.1,

Stav: about UNC / about UNC

Punc na zapínací jehlici '987' a písmeno 'K'. Drobné vady na smaltech. Výrobce Sandrik Dolné Hámre.

Počáteční cena
3 000 €
Příklep
4 400 €

Položka 432 1

Vojnový víťazný kríž, 2. trieda, Kremnica, František Štefunko, Postříbrený bronz,
Unikát!,
Karásek - Kozák 3.3,

Stav: about UNC / good EF

Chybí punce. Ražba na vzor. Z pozůstalosti F. Štefunka.

Počáteční cena
2 400 €
Příklep
5 500 €

Položka 433 1

Vojnový víťazný kríž, 3. trieda, Kremnica, Ag ,
Karásek - Kozák 3.3,

Stav: about UNC / about UNC

Počáteční cena
1 500 €
Příklep
2 000 €

Položka 434 1

Vojnový víťazný kríž, 3. trieda, Kremnica, Ag,
Vzácný!,
Karásek - Kozák 3.3,

Stav: about UNC / good EF

Punc 987 a K.

Počáteční cena
1 500 €
Příklep
3 200 €

Položka 435 1

Vojnový víťazný kríž, Medaile pro 5. třídu s meči, Kremnica, František Štefunko, pozlacený bronz,
Karásek - Kozák 3.3,

Stav: good EF / good EF

Počáteční cena
240 €
Příklep
660 €

Položka 436 1

Pamätný kríž 3. stupňa, Kremnica, František Štefunko, pozlacený bronz,
Karásek - Kozák 3.11.1,

Stav: EF / EF

Na rubu číslo 1148 50. Odlomené ouško, chybí část i stuha.

Počáteční cena
750 €
Příklep
1 100 €

Položka 437 1

Záslužný kríž obrany štátu, Kremnica, Pozlácené stříbro,
Vzácný!,
Karásek - Kozák 3.6.,

Stav: about UNC / good EF

Punce na očku K 987. Poškozené zapínaní i stuha.

Počáteční cena
800 €
Příklep
1 550 €

Položka 438 1

Kríž dôstojníka duchovnej správy, pozlacený bronz,
Karásek - Kozák 3.12.1,

Stav: UNC / UNC

Počáteční cena
500 €
Příklep
750 €

Položka 439 1

Medaila Slovenského kríža, Za civilní zásluhy 3. stupně, stuha z moiré hedvábí svázaná do pětiúhelníkového tvaru s vidlicovou sponou, Kremnica, František Štefunko, 33 mm, Bronz,
Karásek - Kozák 3.4.,

Stav: about UNC / about UNC

Počáteční cena
600 €
Příklep
1 100 €

Rády, vyznamenání a odznaky Odznaky
Položka 440 1
Odznaky

Odznak , Letecký odznak polních letců - pilotů, zlatý orel a stříbrný věnec, Kremnica, Vojtech Ihriský,
Vzácný!,
Karásek - Kozák 3.12.3,

Stav: good EF / EF

Jeden úchyt ulomen. Na rubu číslo 186, na levém křídlu číslo 1040 65, na pravém křídlu číslo 1940.

Počáteční cena
1 000 €
Příklep
2 000 €

Výsledky 421-440 od 576
Počet výsledků na stránce:
Strana
od 29
Filtr vyhledávání

Aukce #27 (sálová)
Všechny kategorie
Vše