Stříbrná medaile 1898, 50. výročí od korunovace císaře, Viedeň, 7,95 g, 25,8 mm, Ag,
Hauser 981,
Starý podložní lístek. Pěkná patina. Hranky.
Stav: about EF / EF
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Hauser 981,
Stav: about EF / EF
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Stříbrná medaile 1898, 50. výročí od korunovace císaře, Marschall, 12,1 g, 29,25 mm, Ag,
Stav: EF / EF
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Medaile 1898, Výstava k 50. výročí od korunovace císaře, Christlbauer, 76,4 g, 62 mm, Ae,
Vzácná!,
Nádherná papírová dobová krabička se zlatým písmem.
Stav: UNC / UNC
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Stříbrná medaile 1906, 300. výročí založení gymnázia Bratislava 1606-1906, 33,75 g, 39,3 mm, Ag,
Vzácná!,
Bez puncu, pouze 150 ražených kusů ve stříbře. Poškozená hrana.
Stav: good EF / good EF
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Medaile 1913, Dr. Richard Weiskirchner, Hartig, 165 g, 70x75 mm, Ae,
Jednostranná. Původní krabička.
Stav: good EF
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Stříbrná medaile 1915, Světová válka Vilhelm II. a František Josef I., 15,1 g, 33,5 mm, Ag,
Pěkná patina. Zbytky ražebního lesku v plochách.
Stav: good EF / good EF
Počáteční cena | 40 € |
Příklep |