Dukáty 1978 - mosazné odražky (2 ks), Pozlacenné mosazné jednostranné odražky 5 a 10 dukátu 1978 Karel IV, Kremnica, P. Formánek, A. Peter, Z. Kolářský, Ae,
about UNC / about UNC | Nečíslované na reversu.
Počáteční cena | 100 € |
Příklep |
Středověk | Období vlády Habsburků | Československo | Světové mince | Papírová platidla
Aukční prirážka 20%
Počáteční cena | 100 € |
Příklep |
Medaile 1978, Bible. Historie člověka pod Boží rukou (Suger), W. Schiffer, 280,55 g, 81 mm,
Vzácná!,
UNC / UNC
Počáteční cena | 40 € |
Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
500 Kčs 1992, Jan Amos Komenský 1592-1670, Kremnica,
Proof / Proof | V původní krabičce s plombou. Jemná patina. Drobné škrábance na krabičce.
Počáteční cena | 80 € |
Příklep |
100 Kčs 1993, Břevnovský klášter, Kremnica, Ag,
Vzácná!,
Proof / Proof | V původní krabičce s plombou. Jemná patina.
Počáteční cena | 150 € |
Příklep |
Mince (8 ks), 100 Kčs 1990 - K. Čapek, 100 Kčs 1990 - B. Martinů. 100 Kčs 1990 - Velká Pardubická, 100 Kčs 1991 - A. Dvořák, 100 Kčs 1991 - W. A. Mozart, 100 Kčs 1992 - Moravské zemské muzeum, 100 Kčs 1993 - Břevnovský klášter, 100 Kčs 1993 - Muzeálná slovenská spoločnosť,
about UNC / UNC
Počáteční cena | 50 € |
Příklep |
10 Sk 1993 (stříbrný odražek), Kremnica, Ag,
Proof / Proof | Náklad 1000 ks. Exemplář č. R 542. Vydána na připomenutí zavedení slovenské měny 8. 2. 1993. V originální krabičce s certifikátem. Drobné stopy neopatrné manipulace.
Počáteční cena | 500 € |
Příklep |
Sady mincí (13 ks), Lot obsahuje sady 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2002 Hokej, 2003, 2003 Mincovna Kremnica,
UNC / UNC | Některé sady jemně poškozené.
Počáteční cena | 40 € |
Příklep |
200 Sk (3 ks), 200 Sk 1993 - J. Kollár, 200 Sk 1994 - J. Alexy, 200 Kč 1995 - Rok ochrany evropské přírody,
Proof / Proof | V originálních krabičkách.
Počáteční cena | 100 € |
Příklep |
500 Sk (3 ks), 500 Sk 2001 - 3. tisíciletí, 500 Sk 2001 - Národní Park Malá Fatra, 500 Sk 2005 - Národní Park Slovenský Kras,
Proof / Proof | V originálních krabičkách s certifikáty a přebaly.
Počáteční cena | 150 € |
Příklep |
200 Sk (3 ks), 200 Sk 2001 - A. Dubček, 200 Sk 2002 - Vlkolínec, 200 Sk 2002 - Ľ. Fulla,
Proof / Proof | V originálních krabičkách s certifikáty a přebaly. Patina na 200 Kč 2001 - A. Dubček.
Počáteční cena | 80 € |
Příklep |
200 Sk (3 ks), 200 Sk 1997 - S. H. Vajanský, 200 Sk 1998 - J. Smrek, 200 Sk 1998 - 150. výročí vypuknutí slovenského povstání 1848/1849,
Počáteční cena | 150 € |
Příklep |
Mince (4 ks), 50 Kčs 1991 - Parník Bohemia, 200 Sk 1995 - M. Galanda, 200 Sk 1996 - S. Jurkovič, 200 Sk 1999 - Slovenská filharmónia,
UNC / Proof | Všechny mince s výjimkou 200 Sk 1999 - Slovenská filharmónia jsou ve variantě proof. Patina na 50 Kčs 1991 - Parník Bohemia. Všechny mince jsou v originálních baleních.
Počáteční cena | 150 € |
Příklep |
Stříbrné mince (4 ks), 200 Sk 2004 Vstup do EU, Polsko 5 Zlotych 1933, Rakousko 100 Schilling 1975, Maďarsko 5 Pengo 1938,
EF / about UNC
Počáteční cena | 40 € |
Příklep |
10 000 Sk a 1 000 Sk 2003,
Proof / Proof | V originálních krabičkách s přebaly a certifikáty. Drobné stopy oxidace na 1000 Sk.
Počáteční cena | 600 € |
Příklep |
Stříbrná medaile , Andrej Hlinka, Kremnica, D. Zobek, 36,86 g, 40 mm, Ag,
Proof / Proof | Puncovaná v ploše. Náklad jen 300 ks. Exemplář č. 104 (vyražen na hraně). S certifikátem. Patina.
Počáteční cena | 50 € |
Příklep |
Stříbrná medaile 2003, 140 rokov Matice slovenskej, Kremnica, V. Remeň, 140,56 g, 60 mm, Ag,
Proof / Proof | Puncováno v ploše (0.925). Číslovaný exemplář č. 34.
Počáteční cena | 100 € |
Příklep |
Mince (8 ks), 200 Kč 1993 - Ústava ČR, 200 Kč 1994 - Ochrana a tvorba životního prostředí, 650. výročí položení základního kamene katedrály sv. Víta, Koněspřežná tramvaj Brno, 200 Kč 1995 - 50. výročí vítězství nad fašismem, 200 Kč 1996 - Česká filhramonie, 200 Kč 1997 - 1000. výročí úmrtí sv. Vojtěcha, Automobil Präsident,
about UNC / UNC | Bez certifikátů.
Počáteční cena | 80 € |
Příklep |
Mince (8 ks), 200 Kč 1997 - Klášter na Slovanech-Emauzy, 200 Kč 1998 - Karel IV., 200 Kč 1999 - 50. výročí založení NATO, Vysoké učení technické v Brně, O. Sekora, 200 Kč 2001 - J. Seifert, Počátek nového tisíciletí, Český fotbalový svaz,
Počáteční cena | 80 € |
Příklep |
Mince (8 ks), 200 Kč 2001 - K. I. Dientzenhofer, 200 Kč 2002 - Zavedení Eura, sv. Zdislav z Lemberka, E. Holub, Jiří z Poděbrad, M. Aleš, 200 Kč 2003 - J. Thomayer, J. Vrchlický,
UNC / UNC | Bez certifikátů.
Počáteční cena | 80 € |
Příklep |
Mince (8 ks), 200 Kč 2003 - 100. výročí první elektrifikované trati z Tábora do Bechyně, 100. výročí ustanovení svazu lyžarů, 200 Kč 2004 - J. Krčín z Jelčan a Sedlčan, Vstup ČR do EU, Bleskosvod P. Diviša, L. Janíček, Bible Kralická, 200 Kč 2005 - Werich a Voskovec,
UNC / UNC | Bez certifikátů.
Počáteční cena | 80 € |
Příklep |