Katalog - Aukce #34

Výsledky 201-220 od 336
Strana
od 17
Začíná in 1 Měsíc(e) 10 Den(dny)
Novověk Německo
Položka 2072 1
Německo, Výmarská republika

Stříbrná medaile 1929, Dr. Gustav Stresemann, Goetz, 19,84 g, 36 mm, Ag,
EF / EF | Pěkná patina.

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Abyste mohli přihazovat, musíte se přihlásit

Položka 2073 1
Německo, Třetí říše

Lot stříbrných mincí (22 ks), 5 Mark kostel s datem 1934 A, 5 Mark s kostelem bez data 1935 F, 5 Mark Hindenburg bez kříže 1935 A D F, 1936 D J, 5 Mark Hindenburg s křížem 1936 D E F G, 1938 A, 1939 B, 2 Mark Hindenburg 1937 A E E, 1938 B B J, 1939 A A E,
good VF / EF

Počáteční cena
80 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 80 €

Položka 2074 1
Německo po roce 1945

Sbírka feniků 1948-2001 (171 ks), 1948 D, F, G, J, 1949 D, F, G, J, 1950 D, F, G, J, 1966 D, F, G, J, 1967 D, F, G, J, 1968 D, F, G, J, 1969 D, F, G, J, 1970 D, F, G, J, 1971 D, F, G, J, 1972 D, F, G, J, 1973 D, F, G, J, 1974 D, F, G, J, 1975 D, F, G, J, 1976 D, F, G, J, 1977 D, F, G, J, 1978 D, F, G, J, 1979 D, F, G, J, 1980 D, F, G, J, 1981 D, F, G, J, 1982 D, F, G, J, 1983 D, F, G, J, 1984 D, F, G, J, 1985 D, F, G, J, 1986 D, F, G, J, 1987 D, F, G, J, 1988 D, F, G, J, 1989 D, F, G, J, 1990 D, F, G, J, 1991 A, D, F, G, J, 1992 A, D, F, G, J, 1993 A, D, F, G, J, 1994 A, D, F, G, J, 1995 A, D, F, G, J, 1996 A, D, F, G, J, 1997 A, D, F, G, J, 1998 A, D, F, G, J, 1999 A, D, F, G, J, 2000 A, D, F, G, J, 2001 A, D, F, G, J, pozlacený 1950 J, 1971 D, 1991 G, stříbrný 1991 F,
VF / UNC | Od roku 1997 bylo raženo pouze pro sady mincí. Obsahuje komplet mincovny Berlin, Mnichov, Stuttgart, Karlsruhe, Hamburg.

Počáteční cena
40 €
Výchozí nabídka
40 €

Položka 2075 1
Konvoluty

Tolar 1859, 1861, 1871 (3 ks), Prusko, Bavorsko,
EF / about UNC

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
100 €

Novověk Světové mince
Položka 2076 1
Polsko

Tolar 1628, Bromberg, Ag,
Vzácný!,
EF / good EF | Mírně nedoražený.

Počáteční cena
300 €
Výchozí nabídka
300 €

Položka 2077 1
Polsko

Tolar 1630, Bromberg, Ag,
EF / about EF | Pěkná patina. Nedoražený.

Počáteční cena
400 €
Výchozí nabídka
400 €

Položka 2078 1
Polsko

Tolar 1630, Bromberg, Ag,
EF / EF | Zbytky ražebního lesku v plochách. Nepatrný dvojráz. Drobné vady střížku. Mírně nedoražený.

Počáteční cena
200 €
Výchozí nabídka
200 €

Položka 2079 1
Polsko

Tolar 1788, Stanislaus August 1764-1795, Varšava,
Vzácný!,
good VF / good VF

Počáteční cena
100 €
Výchozí nabídka
100 €

Položka 2080 1
Polsko

1/4 Tolar 1623, Ort, Gdaňsk,
EF / EF | Mírně nedoražený. Mírně zvlněn ražbou.

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Položka 2081 1
Polsko

6 Groš 1596, Malbork,
good VF / good VF

Počáteční cena
10 €
Výchozí nabídka
10 €

Položka 2082 1
Polsko

3 Groš 1538, Gdaňsk,
about UNC / about UNC | Výjimečný exemplář! Drobné vady střížku. Drobné škrábance. Mírně nedoražený. Pěkná patina.

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Položka 2083 1
Polsko

VI Krejcar 1673 CB, Slezsko Lehnice Břeh,
Vzácný!,
about EF / about EF

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Položka 2084 1
Polsko

2 Šilink 1620, Pomorze, Filip Juliusz 1592-1625, Kopicki 4609.
EF / EF | Nedoražený.

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Položka 2085 1
Polsko

2 Zlotý 1925, Varianta s tečkou za letopočtem,
EF / EF

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
60 €

Položka 2086 1
Rusko

Rubl (7 ks), 1840, 1883, 1896, 1898, 1909, 1913, 1924,
VF / EF | Čištěné.

Počáteční cena
40 €
Výchozí nabídka
40 €

Položka 2087 1
Rusko

5 Kopějka (4 ks), 1776 EM, 1777 EM, 1779 EM, 1780 EM, Jekatěrinburg,
about EF / EF

Počáteční cena
40 €
Výchozí nabídka
40 €

Položka 2088 1
Rusko

Rubl 1732,
VF / VF

Počáteční cena
60 €
Výchozí nabídka
60 €

Položka 2089 1
Rusko

Rubl 1743, Petrohrad,
about VF / about VF | Poškozená hrana.

Počáteční cena
20 €
Výchozí nabídka
20 €

Položka 2090 1
Rusko

Rubl 1825, Petrohrad,
good VF / about EF | Hrany. Pěkná patina.

Počáteční cena
40 €
Výchozí nabídka
40 €

Položka 2091 1
Rusko

5 Rubl 1898 (2 ks),
EF / good EF

Počáteční cena
200 €
Výchozí nabídka
1 Příhoz(y) 200 €

Výsledky 201-220 od 336
Počet výsledků na stránce:
Strana
od 17
Filtr vyhledávání

Aukce #34 | eLive (Den 3)
Všechny kategorie
Vše