Stříbrná medaile 1929, Dr. Gustav Stresemann, Goetz, 19,84 g, 36 mm, Ag,
EF / EF | Pěkná patina.
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
Abyste mohli přihazovat, musíte se přihlásit
EF / EF | Pěkná patina.
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
Lot stříbrných mincí (22 ks), 5 Mark kostel s datem 1934 A, 5 Mark s kostelem bez data 1935 F, 5 Mark Hindenburg bez kříže 1935 A D F, 1936 D J, 5 Mark Hindenburg s křížem 1936 D E F G, 1938 A, 1939 B, 2 Mark Hindenburg 1937 A E E, 1938 B B J, 1939 A A E,
good VF / EF
Počáteční cena | 80 € |
Výchozí nabídka | 1 Příhoz(y) 80 € |
Sbírka feniků 1948-2001 (171 ks), 1948 D, F, G, J, 1949 D, F, G, J, 1950 D, F, G, J, 1966 D, F, G, J, 1967 D, F, G, J, 1968 D, F, G, J, 1969 D, F, G, J, 1970 D, F, G, J, 1971 D, F, G, J, 1972 D, F, G, J, 1973 D, F, G, J, 1974 D, F, G, J, 1975 D, F, G, J, 1976 D, F, G, J, 1977 D, F, G, J, 1978 D, F, G, J, 1979 D, F, G, J, 1980 D, F, G, J, 1981 D, F, G, J, 1982 D, F, G, J, 1983 D, F, G, J, 1984 D, F, G, J, 1985 D, F, G, J, 1986 D, F, G, J, 1987 D, F, G, J, 1988 D, F, G, J, 1989 D, F, G, J, 1990 D, F, G, J, 1991 A, D, F, G, J, 1992 A, D, F, G, J, 1993 A, D, F, G, J, 1994 A, D, F, G, J, 1995 A, D, F, G, J, 1996 A, D, F, G, J, 1997 A, D, F, G, J, 1998 A, D, F, G, J, 1999 A, D, F, G, J, 2000 A, D, F, G, J, 2001 A, D, F, G, J, pozlacený 1950 J, 1971 D, 1991 G, stříbrný 1991 F,
VF / UNC | Od roku 1997 bylo raženo pouze pro sady mincí. Obsahuje komplet mincovny Berlin, Mnichov, Stuttgart, Karlsruhe, Hamburg.
Počáteční cena | 40 € |
Výchozí nabídka | 40 € |
Tolar 1859, 1861, 1871 (3 ks), Prusko, Bavorsko,
EF / about UNC
Počáteční cena | 100 € |
Výchozí nabídka | 100 € |
Tolar 1628, Bromberg, Ag,
Vzácný!,
EF / good EF | Mírně nedoražený.
Počáteční cena | 300 € |
Výchozí nabídka | 300 € |
Tolar 1630, Bromberg, Ag,
EF / about EF | Pěkná patina. Nedoražený.
Počáteční cena | 400 € |
Výchozí nabídka | 400 € |
Tolar 1630, Bromberg, Ag,
EF / EF | Zbytky ražebního lesku v plochách. Nepatrný dvojráz. Drobné vady střížku. Mírně nedoražený.
Počáteční cena | 200 € |
Výchozí nabídka | 200 € |
Tolar 1788, Stanislaus August 1764-1795, Varšava,
Vzácný!,
good VF / good VF
Počáteční cena | 100 € |
Výchozí nabídka | 100 € |
1/4 Tolar 1623, Ort, Gdaňsk,
EF / EF | Mírně nedoražený. Mírně zvlněn ražbou.
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
6 Groš 1596, Malbork,
good VF / good VF
Počáteční cena | 10 € |
Výchozí nabídka | 10 € |
3 Groš 1538, Gdaňsk,
about UNC / about UNC | Výjimečný exemplář! Drobné vady střížku. Drobné škrábance. Mírně nedoražený. Pěkná patina.
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
VI Krejcar 1673 CB, Slezsko Lehnice Břeh,
Vzácný!,
about EF / about EF
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
2 Šilink 1620, Pomorze, Filip Juliusz 1592-1625, Kopicki 4609.
EF / EF | Nedoražený.
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
2 Zlotý 1925, Varianta s tečkou za letopočtem,
EF / EF
Počáteční cena | 60 € |
Výchozí nabídka | 60 € |
Rubl (7 ks), 1840, 1883, 1896, 1898, 1909, 1913, 1924,
VF / EF | Čištěné.
Počáteční cena | 40 € |
Výchozí nabídka | 40 € |
5 Kopějka (4 ks), 1776 EM, 1777 EM, 1779 EM, 1780 EM, Jekatěrinburg,
about EF / EF
Počáteční cena | 40 € |
Výchozí nabídka | 40 € |
Rubl 1732,
VF / VF
Počáteční cena | 60 € |
Výchozí nabídka | 60 € |
Rubl 1743, Petrohrad,
about VF / about VF | Poškozená hrana.
Počáteční cena | 20 € |
Výchozí nabídka | 20 € |
Rubl 1825, Petrohrad,
good VF / about EF | Hrany. Pěkná patina.
Počáteční cena | 40 € |
Výchozí nabídka | 40 € |
5 Rubl 1898 (2 ks),
EF / good EF
Počáteční cena | 200 € |
Výchozí nabídka | 1 Příhoz(y) 200 € |