Aukce #32
- eLive (Den 3)Středověk | Období vlády Habsburků | Československo | Světové mince | Papírová platidla
Aukční prirážka 20%
Novověk Období po 1918
Nabídnout
Počáteční cena | 50 € |
Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Popis
Bronzová medaile/plaketa 1932, 1000 km Slovenskem - Slovenská Osma 1932, V. Ihriský, 200,27 g, 94 x 87 mm, Bronz,
EF | Puncováno "BRONZ" a také vzácný punc "POZLACENO". Jednostranná.