Začíná in 10 Den(dny) 17 Hodina(y)

Středověk | Období vlády Habsburků | Československo | Světové mince | Papírová platidla

Aukční prirážka 20%

Novověk Období po 1918

Položka 4109

Nabídnout

Počáteční cena 50 €
Výchozí cena 4 Příhoz(y) 65 €

Abyste mohli přihazovat, musíte se přihlásit

Popis

Bronzová medaile/plaketa 1932, 1000 km Slovenskem - Slovenská Osma 1932, V. Ihriský, 200,27 g, 94 x 87 mm, Bronz,
EF | Puncováno "BRONZ" a také vzácný punc "POZLACENO". Jednostranná.