Začíná in 12 Den(dny) 2 Hodina(y)

Středověk | Období vlády Habsburků | Československo | Světové mince | Papírová platidla

Aukční prirážka 20%

Novověk Rakouské císařství

Položka 2119

Nabídnout

Počáteční cena 300 €
Výchozí cena 1 Příhoz(y) 300 €

Abyste mohli přihazovat, musíte se přihlásit

Popis

Stříbrná medaile 1629 (1884), Albrecht z Valdštejna, Nesign. (Becker), 16,77 g, 30 mm, Ag,
Vzácná!,
good EF / good EF | Drobná stopa po uchu. Pěkná patina.