Ukončeno

Položka 2581 - 2873

Rády, vyznamenání a odznaky Řády a vyznamenání

Položka 2586

Nabídnout

Počáteční cena 400 €
Příklep 750 €

Tato dražená položka již není v prodeji.

Popis

Vyznamenání, Řád republiky, II. vydání, Ag,
Vzácné!,
VM.31-II,

Poškozený smalt. Značeno Zukov 925. Číslováno 645.

Stav: EF / EF