Ukončeno

Lots 2633 - 3296

Novověk Období po 1918

Položka 2640

Nabídnout

Počáteční cena 10 €
Příklep 13 €

Tato dražená položka již není v prodeji.

Popis

Medaile/Plaketa 1956, I. celostátní výstava zahrádkářů a chovatelů, Praha 1956. Uděleno: Karel Karásek, Břevnov, 64 mm x 90 mm, Kremnica, 149,33 g, Bronz,

Rysky. Původní krabička jemne poškozená. Jednostranná. Pozlacená.

Stav: about UNC