Aukce #24
- Aukce #24 (eLive) - Den 2Lots 1503 - 1941
Novověk Období vlády Habsburků
Nabídnout
Počáteční cena | 20 € |
Příklep |
Tato dražená položka již není v prodeji.
Popis
Stříbrná medaile (polovina 19. století), Ježíšův křest v Jordánu, L. Zimpel, 23,85 g, 39 mm, Ag,
Stav: good EF / about UNC
Podrobnosti
Punc na hraně. Pěkná patina. Vyryté iniciály MZ.